TELEFON

+90 (212) 277 90 70

GSM

+90 (532) 246 04 821

HAKKIMIZDA

Kuruluşumuz 20 yıldır Devlet Hava Meydanları İşletmesi yetkisinde bulunan havalimanlarında reklam yayını yapmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Adana Havalimanı, Gaziantep Havalimanı, Trabzon Havalimanı, Sivas Nuri Demirağ Havalimanı ve Erzincan Yıldırım Akbulut Havalimanında bulunan LED ve dijital ekranlarımızda reklamlarınız ayda minimum 250.000 kez yayınlanmaktadır. ( 21 ekran X günde minimum 400 tekrar X 30 gün)

Bu havalimanlarından yapılan uçuşların büyük bölümü İstanbul ve Ankara varışlı olduğu için hedef kitlemiz yukarıda belirtilen 8 ili kapsamaktadır.

Bu terminaller, etki alanını kapsayan yolcu sayısı göz önüne alındığında, reklamlarınızın hedef kitlesine en rahat ulaşabileceği alanlardır.

Hava ulaşımında rekabet ortamının artmasıyla oluşan uçuş fiyatları sayesinde, A-B-C ve D sosyoekonomik gruplarının tümü terminallerimizin kapsama alanında değerlendirilmelidir. Yolcular terminallerimizde ortalama 1 saat 30 dakika bekleme yapmaktadırlar. Bu süreçte reklamlarınız minimum 26 kez her bir yolcuya ulaşmaktadır.

Uluslararası Covid-19 uçuş kuralları ekranlarımızdan yayınlanmaktadır. Bu kuralların Hepsi yeni ve daha önce uygulanmamış kurallardır. Bu sebeple yolcular ekranlarımızı kesintisiz olarak takip etmektedirler.

Her bir ekranda günde minimum 400 tekrar seçeneğinde 4 ayrı film veya sabit görseli, her bir ekranda günde minimum 200 tekrar seçeneğinde 2 ayrı film veya sabit görseli dönüşümlü olarak yayınlayabiliyoruz.

Havalimanlarımızda bulunan reklam enstrümanlarımız:

  • İzmir Havalimanı İç ve Dış Hatlar Girişi Polis Kontrol Noktası 10 m2 LED ekran.
  • Adana Havalimanı check-in salonu, arınmış salon ve gelen yolcu salonunda toplam 9 adet dijital ekran.
  • Gaziantep Havalimanı check-in salonu, arınmış salon ve gelen yolcu salonunda toplam 5 adet dijital ekran.
  • Trabzon Havalimanı polis kontrol noktası ve giden yolcu salonunda toplam 4 adet dijital ekran.
  • Erzincan Havalimanı Ana Salonda 4 m2 LED ekran.
  • Sivas Havalimanı Ana Salonda 4 m2 LED ekran.
  • Her bir ekranda günde minimum 200 tekrar seçeneğinde reklamlarınız ayda 125.000 kez yayınlanmaktadır.
  • Her bir ekranda günde minimum 200 tekrar seçeneğinde reklamlarınız 13 kez her bir yolcuya ulaşmaktadır.
  •